• sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
 • sns06

tonë të nxehtëprodukteve

Gama e produkteve të Hero-Tech përfshin ftohës rrotullues me ftohje me ajër dhe ujë, ftohës me vida, chiller glikoli, ftohës lazer, ftohës vaji, ftohës të nxehtë dhe të ftohtë, kontrollues të temperaturës së mykut, kulla ftohëse, etj.
Shiko me shume

rreth nesh

Hero-tech pajisje ftohjeje bashkë., Ltd

Hero-Tech Group, u themelua në Shenzhen, Provinca Guangdong në vitin 2010. Hero-Tech Group Co., Ltd. ka filluar si një kompani tregtare për pajisjet dhe pjesët e ftohjes komerciale dhe industriale në...
më shumë >

pse na zgjodhet ne

 • Përvoja

  Prodhues i ftohësit industrial me kualifikim 15-vjeçar
 • Gama e gjerë

  Gama e kapacitetit ftohës 05-2000 ton
 • Sigurimi i cilësisë

  Mos u shqetësoni për zëvendësimet brenda 10 viteve
 • Tregu

  Eksporti në 78 vende, përvojë e gjerë në llojet e aplikimeve industriale
 • profesionale

  Eksporti në 78 vende, përvojë e gjerë në llojet e aplikimeve industriale
 • I personalizueshëm

  Ofrohet shërbim OEM ODM

aplikacion

produktseri

më shumë >
 • sadsa (1)
 • sadsa (2)
 • sadsa (1)
 • CE_HM210504_D CHILLER INDUSTRIAL_00
 • CE_HM210504_D CHILLER INDUSTRIAL_01
 • CE_HM210505_D VIDA CHILLER_00
 • CE_HM210505_D VIDA CHILLER_01
 • 2726368
 • 2726739
 • 2726801
 • 2727370
 • 2727407
 • 2728389
 • dfessf (1)
 • dfessf (2)
 • dfessf (3)
 • dfessf (4)
 • dfessf (5)
 • dfessf (6)
 • cfdsfs

Forca jonë

Nderimet dhe certifikatat

Mbështetja dhe shërbimet teknike profesionale, si dhe etika e mirë profesionale, vazhdojnë të plotësojnë nevojat në rritje të "ju"!
më shumë >

tonëshërbimi

më shumë >

tonëshërbimi

më shumë >
 • Vitet e llogaritjes
  të chillers

  Skenarët e përdorimit të serive të produkteve, parametrat, specifikimet, përshkrimet e tekstit Skenarët e përdorimit të serive të produkteve, parametrat, specifikimet, përshkrimet e tekstit
 • E qëndrueshme dhe e shkëlqyer
  performancës

  Skenarët e përdorimit të serive të produkteve, parametrat, specifikimet, përshkrimet e tekstit Skenarët e përdorimit të serive të produkteve, parametrat, specifikimet, përshkrimet e tekstit
 • Shërbimi teknik
  (shumë shpejt

  Skenarët e përdorimit të serive të produkteve, parametrat, specifikimet, përshkrimet e tekstit Skenarët e përdorimit të serive të produkteve, parametrat, specifikimet, përshkrimet e tekstit
 • E hapur dhe e thjeshtë
  teknologjisë

  Skenarët e përdorimit të serive të produkteve, parametrat, specifikimet, përshkrimet e tekstit Skenarët e përdorimit të serive të produkteve, parametrat, specifikimet, përshkrimet e tekstit

Lajmeraporti