Kompania News

 • Do not force chiller running once it has alarm!

  The chiller control system has kinds of protetion and relevant alarm to remind user or techician STOP CHILLER & CHECK THE PROBLEM. But mostly they ignore the alarm, only reset the alarm and continuously run the chiller, but that will lead big damage sometimes. 1. Flow rate alarm: if alarm sho...
  Lexo më shumë
 • 7 Spring Festival pushime në 22 shkurt

  Të nderuar, Ne do të fillojë pushimet nga Shkurt 7 për Festën e Pranverës pushime, dhe do të fillojë punën më 23 shkurt Nëse ndonjë gjë urgjente, ju lutem na telefononi me anë të telefonit, numrin +86 15920056387 Faleminderit dhe Përshëndetje, Shenzhen HERO-TECH Ftohje Pajisje CO. , LTD Add: Building 34, Dayangtian Industrial Park ...
  Lexo më shumë
 • 20 vjetori Celebration

  Happy Birthday to HERO-TECH GROUP Në datën e 18 Gusht, HERO-TECH ka filluar si një kompani tregtare. 2010 Shenzhen HERO-TECH filloi si një prodhues profesional të pajisjeve ftohje industriale. 2012 importit dhe eksportit LONGSTAR Kompania filloi si korporatë e dytë plotësuese; 201 ...
  Lexo më shumë
 • njoftim zyrtar

  Lexo më shumë
 • Hot Season për urdhërat e ujit Chiller

  Pas të shkurtër Spring Festival pushime, kemi hyrë në një orar shumë të zënë duke punuar. Për shkak se konsumatorët vendas tashmë vendosen urdhërat para festës dhe e nevojshme pas pushime mbaruar, dhe konsumatorët e jashtëm urdhra të vijnë në numër të madh për shkak të verës po vjen, veçanërisht shpërndarësit tanë ...
  Lexo më shumë