Ekspozitat

 • Exhibition service, we are very serious

  As the company grows and partners encourage, We are attending big exhibitions more and more,so that we could get to know each other better with customers. Our professional sales staff and experienced technicians will attend the exhibition to provide you with timely and efficient service. We will...
  Lexo më shumë
 • Kodi Ftesë për Chinaplas 2018

  Invitation letter from HERO-TECH for CHINAPLAS 2018 Dear All, We will attend Chinaplas 2018 in Shanghai China, if you come and need invitation letter, please contact us via email Best regards, SALES TEAM HERO-TECH GROUP CO., LTD
  Lexo më shumë
 • NPE2018

  HERO-TECH do të marrë pjesë NPE 2018 në SHBA
  Lexo më shumë
 • Chinaplas në vitin 2018 në Shangai

  HERO-TECH will attend Chinaplas 2018 in Shanghai Booth no.: 7.1D75 Welcome to visit us!
  Lexo më shumë
 • Plastike dhe gome Indonesia 2017

  HERO-TECH & Airindo Attend Plastic&Rubber Indonesia 2017 Nov. 15-18, 2017
  Lexo më shumë
 • PrintPackPlas Philippines 2017 Finished

  Booth: Hall3 P18 Data: 12 deri më 14 tetor 2017 Është herë të parë arritëm në Filipine për profesionale ekspozitën makineri plastike. Në fakt, ne nuk e presim gjendje të mirë apo më shumë vizitorë. Por ajo është shumë më mirë se sa kemi pritur, vizitorët më shumë se në Tajlandë, Malajzia, Vietnami, dhe visi ...
  Lexo më shumë
 • PackPrintPlas Philippines 2017

    HERO-TECH ZGJAT PPP Filipinet 2017 Booth Numri: P22B Data: 12-14 Tetor, 2017 Shembull chiller: Air ftohur Model industriale chiller: HTI-5A Kapaciteti i ftohjes: 14.5kw Compressor: SANYO Refrigerant: R407C Control: PID Varg Temperatura Pump: Minamoto aparat avullimi: tank SS me spirale bakrit
  Lexo më shumë
 • Mirëpritur të vizitoni HERO-Tech Gjatë CHINAPLAS 2017 Ekspozita

  CHINAPLAS 2017—–the 31st International Exhibitions on Plastic and Rubber Industries.   HERO-TECH BOOTH NO.:HALL 2.2 L31 Date: May 16-19, 2017 Opening time: 9:30-17:00 Venue: China Import & Export Fair Complex, Pazhou, Guangzhou, PR China Welcome To Visit Our Booth For Discus...
  Lexo më shumë