• sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05
 • sns06

нашата топлапроизводи

Палетата на производи на Hero-Tech вклучува лизгачки чилери со воздушно и водено ладење, чилери со завртки, гликолни чилери, ласерски чилери, чилери за масло, топли и ладни чилери, контролери за температура на мувла, кули за ладење итн.
Види повеќе

за нас

херо-технолошка опрема за ладење ко., Ltd

Hero-Tech Group, е основана во Шенжен, провинцијата Гуангдонг во 2010 година. Hero-Tech Group Co., Ltd. е основана како трговска компанија за комерцијална и индустриска опрема за ладење и делови на...
повеќе >

зошто да не одберете нас

 • Искуство

  15-годишен квалификуван производител на индустриски чилери
 • Широк опсег

  Опсег на капацитет за ладење од 05-2000 тони
 • Искуство

  Не грижете се за замените во рок од 10 вери
 • Пазар

  Извоз во 78 земји, широко искуство во видови на индустриска примена
 • Професионален

  Извоз во 78 земји, широко искуство во видови на индустриска примена
 • Приспособливо

  Понудена услуга OEM ODM

апликација

производсерија

повеќе >
 • сада (1)
 • сада (2)
 • сада (1)
 • CE_HM210504_D INDUSTRIAL CHILLER_00
 • CE_HM210504_D INDUSTRIAL CHILLER_01
 • CE_HM210505_D SREW CHILLER_00
 • CE_HM210505_D ЗАВРАТ CHILLER_01
 • 2726368
 • 2726739
 • 2726801
 • 2727370
 • 2727407
 • 2728389
 • dfessf (1)
 • dfessf (2)
 • dfessf (3)
 • dfessf (4)
 • dfesf (5)
 • dfessf (6)
 • cfdsfs

Нашата сила

Почести и сертификати

Професионалната техничка поддршка и услуги, како и добрата професионална етика, продолжуваат да ги задоволуваат зголемените потреби на „вие“!
повеќе >

нашитеСервис

повеќе >

нашитеСервис

повеќе >
 • Години на пресметка
  на чилери

  Сценарија за употреба на серии на производи, параметри, спецификации, описи на текст Сценариа за употреба на серии на производи, параметри, спецификации, описи на текст
 • Издржлив и одличен
  перформанси

  Сценарија за употреба на серии на производи, параметри, спецификации, описи на текст Сценариа за употреба на серии на производи, параметри, спецификации, описи на текст
 • Техничка услуга
  (многу брзо

  Сценарија за употреба на серии на производи, параметри, спецификации, описи на текст Сценариа за употреба на серии на производи, параметри, спецификации, описи на текст
 • Отворено и едноставно
  технологија

  Сценарија за употреба на серии на производи, параметри, спецификации, описи на текст Сценариа за употреба на серии на производи, параметри, спецификации, описи на текст

Вестиизвештај